Únor 2014

Noční můry z lipového sadu 1

23. února 2014 v 17:50 | Screamy Slashkill |  Creepypasta na pokračování
Tak tady máte první díl mojí nové dlouhé creepypasty. Sice to píšu jako kdybych to zažila já, ale je to jen proto že se mi prostě líbí tenhle pohled první osoby. Já to fakt nezažila.

Kdysi dávno, to mi bylo asi tak deset, jsme se přestěhovali do nového domu kousek od města. Nebydleli jsme tak ještě ani dva dny když jednou přišla máma a řekla mi že nesmím chodit do lipového sadu kousek od domu. Nechápala jsem co se jí na tom sadu nelíbí ale když jsem se jí podívala do očí a viděla jak se dívá jako kdyby měla strach, řekla jsem si že to musím někdy prozkoumat.
Hned druhý den byla máma déle v práci tak jsem tátovi řekla že jdu ke kamarádce a šla jsem do toho lipového sadu. Do té doby jsem se duchů bála, i když jsem na ně pořádně nevěřila, ale sotva jsem došla do sadu tak jsem uvěřit prostě musela. Hned vedle sadu byla nějaká stará nemocnice prý blázinec. No a tak mají svěrací kazajky, že jo. Já se procházela po tom sadu a najednou koukám, že jedna svěrací kazajka bez člověka se sama procházela mezi stromama! Otočila se ke mně, jako kdyby mě viděla a udělala krok mým směrem. Na nic jsem nečekala a začala utíkat. Zastavila jsem se až když jsem byla doma za dveřmi.
Věděla jsem, že i když se budu bát musím to tam někdy znovu prozkoumat.

Pokračování příště.

Nová česká creepypasta!

22. února 2014 v 18:51 | Screamy Slashkill |  Ostatní
Ahoj lidi! Rozhodla jsem se, že budu psát českou creepypastu na pokračování a taky sem tam nějakou krátkou!

Vaše Screamy Slashkill