Březen 2014

Ohlušující prd

11. března 2014 v 9:13 | Blabotron |  Ostatní
Asi vás zaráží název článku ale já vám to hned vysvětlím.

Znáte, jak se říká ticho před bouřkou? Tak ticho před prdem je mnohem, mnohem horší. Před bouřkou je prostě ticho a vy najednou slyšíte jak v dálce hřmí. Pohoda, klid, prostě bouřka.

Jenže ticho před prdem je mnohem smrtonosnější. Třeba ve výtahu. Někdo s někým třeba mluví a vy víte, že to na vás jde. Říkáte si, že to vydržíte, ale ne. Najednou ti dva co mluvili mlčí jako hrob a vy víte že prd se dere ven.

A je to tady! Totální ticho a váš zamýšlený ticháček vyrazí ven jako vlna tsunami. rozvibruje vám půlky zadku a ozve se takový ten bublavý prd, co se ven sype snad půl minuty.

Nejprve se na vás všichni pohoršeně podívají a pak se chytjí za nosy. No a prdy jsou jako děti, snesete jen vlastní. Všichni kolem vás padnou mrtví, protože vaše chemická výbava jim rozpustila plíce. vy stojíte nevěřícně ve výtahu a sledujete kolem sebe rozpouštějící se mrtvoly. Ale tím to nekončí. Prd totiž ve výtahu způsobil přetlak, takže když dojedete tam, kam jste chtěli, a dveře se pootevřou, prd je vyrazí a zabije jimi nejblíže stojící lidi. Potom se jako tlaková vlna vyvalí ven, vyrazí okna a vyfoukne všechno, co bylo v místosti, včetně lidí.

Takže další mrtví, protože padající střepy, nábytek a lidi pozabíjely další nevinné občany na ulici. Ale tady to nekončí!

Prd je těžší než vzduch, takže pěkně vyleze na ulici též a pozabíjí policajty a záchranáře, co přijeli zjistit, co se děje. Pokud jste jedli chytrou kaši, prd je inteligentní a ukradne sanitku. Začne se distribuovat do nemocnic a během několika měsíců tu máme totální prdovou apokalypsu.

NEPRĎTE VE VÝTAHU! UHLUŠUJÍCÍ TICHO PŘED PRDEM JE STRAŠNÁ VĚC! JAKMILE BUDETE VE VÝTAHU A BUDE KOLEM VÁS OHLUŠUJÍCÍ TICHO, PRCHEJTE, POKUD TO JDE!