Květen 2014

Tajemné jeskyně

4. května 2014 v 15:28 | Screamy Slashkill |  Ostatní
Zjistila jsem, na čem jsem ještě závislá. Různé tajemné jeskyně, sklepení a podobná temná místa. Jakmile na nějaké narazím, hned tam musím vlézt a prozkoumávat. Dokonce kvůli tomu pořád u sebe nosím malou LEDovou batarku (ale nebojte, není vůbec studená).

Někdy si ty různé jeskyně a podobná místa fotím, jak vidíte. Na tuhle mám zrovna dost pěkné vzpomínky. Zvenčí vypadala dost malá, ale jakmile jsem tam vlezla, zjistila jsem, že to je dost velká jeskyně. Je někde u Liberce, ale byli jsme tam jen na výletě, neřeknu vám, kde přesně to je. Možná bych ji ještě teď po asi dvou letech našla. Nevím, třeba tam ještě někdy budu.

Když jsem tam vešla, tak jsem cítila všeobjímající pocit lásky. Láska mě v té jeskyni úplně pohltila a já to nečekala. Od té doby se moje závislost na jeskyním ještě prohloubila a já čekám, kdy ještě mě v jeskyni potká láska. Protože jeskyně jsou láska.


Závislost na sexy huse

4. května 2014 v 11:19 | Screamy Slashkill |  Ostatní
Včera večer jsem objevila další svoji závislost. Na sexy huse! Narazila jsem někde na tenhle obrázek a musela jsem na něj pak zírat asi dvacet minut. Pak jsem šla spát a zdálo se mi o něm. Hnedka ráno jsem na něj musela koukat znovu. Ta husa je tak sexy!

Úplně mi z ní mrazí. Jsem závislá na sexy huse. Ze sexy husy vyzařuje spousta lásky a života, cítím to. Chtěla bych s ní strávit celý život. Poraďte, kde najít tuhle sexy husu?

Krmila bych ji borovými šiškami (to se dělalo, ne???) a nosila v košíku. Zpívala bych jí Andulko šafářová, husičky nemáš doma a vůbec bych ji rozmazlovala. Tak moc bych na ní byla závislá. myslíte si, že husy reagují na laserové ukazovátko stejně jako kočky?

A ona by mě jemně štípala svým zobáčkem tam všude, kde je to příjemné.

Sexy husa je láska.Je světlem v temnotě, které nás vyvede z chmur a strachu. Je poslem větších sil a lepších zítřků. Sexy husa nás jednou všechny obejme mezi svá bělostná křídla a donese nás na místo, které budeme spolu s ní milovat.


Noční můry z lipového sadu 2

3. května 2014 v 22:58 | Screamy Slashkill |  Creepypasta na pokračování
Pokračování minulého dílu!

Asi za pět dní jsem se rozhodla, že musím jít opět do lipového sadu. Vyzbrojila jsem se malým nožíkem a zapalovačem, protože jsem si řekla že bych mohla další pochodující svěrací kazajku zapálit. Jenže tentokrát jsem nepotkala svěrací kazajku. Chodila jsem lipovým sadem snad hodinu, když se najednou zatáhlo a začalo trochu poprchávat. nepršelo moc, ale tma byla najednou skoro jako v noci a já se začala strašně bát.
Nic se nedělo a já věděla, že v takovémhle dešti bych jen těžko zapálila svěrací kazajku. tak jsem si řekla že radši půjdu domů. otočila jsem se a tam najednou stála holka s prázdnými očními důlky a bez pusy. než jsem stihla něco udělat, natáhla ke mně ruku a já uvnitř hlavy zaslechal "teď jsi jednou z nás".
Pak zmizela a já se nemohla ještě asi pět minut hrůzou pohnout.
Co to mělo znamenat? Co se stalo? Co se stane?
To jsem se měla teprve dozvědět.

Pokračování příště.


Červená je moje závislost

3. května 2014 v 21:57 | Screamy Slashkill |  Ostatní
Víte na čem jsem taky závislá? na červené barvě. Nejradši bych měla všechno červené, ale to nejde. můžu se takhle aspoň utěšovat, že v sobě mám plno červené krve.

Překecala jsem dokonce naše, abych mohla mít pokoj vymalovaný na červeno. v sešitech si nadpisy podrthuju jedině červeně a dokonce mám i červené povlečení. nejradši bych se i natřela na červeno.

Ale co me nejvíc štve je, že nemůžu zjistit, kdo nakreslil tenhle obrázek. nejraši bych, aby mi ho ten člověk prodal, já ho dala do červeného rámu a pověsila si ho na zeď. Je strašně pěkný a hlavně se mi zdá, že z něj vyzařuje spousta lásky. červená je barva lásky a já jsem na ní taky závislá.


Yetti je taky závislost

3. května 2014 v 10:30 | Screamy Slashkill |  Ostatní
Pozor, článek je 18+!!!

Víte na čem mám děsnou závislost? Na yettim. Yetti je totiž naprosto úžasné a krásné stvoření, kterému záleží jen na tom, jak dobře se lidé mají. už tibetské legendy praví, že yetti lidem neškodí, ale naopak je chrání a pomáhá jim. Kdo prý potká yettiho, ten bude mít po tisíc dní štěstí.

Všechny věci o tom jak yetti žeře děti jsou pomluva. Jakmile totiž yetiho potkáte, jste najednou skoro závislí na jeho přítomnosti. hodně tibeťanů říká, že když jim yetti pomohl jednou, už nikdy nechtěli nic dělat bez něj.

A tím to zdaleka nekončí, protože pokud se cítíte osamělí, yeti je tu vždy pro vás. Vidíte to na obrázku. Mnoho osamělých žen hledá v horách yettiho, jen aby poznaly, že yetti je láska.

Já teda yettiho ještě nepotkala, ale tu závislost bych chtěla mít.


Závislost na Shrekovi

2. května 2014 v 14:29 | Šrekofil |  Ostatní
Absolutně největší závislost na světě je na Shrekovi, to ví snad všichni. Jak jste se mohli dozvědět ze západních webů, tak Shrek je láska, Shrek je život. Jakmile jednou vyzukoušíte Shreka, není cesty zpět.

Představte si jen tu chvíli, kdy se modlíte ke Shrekovi a on se proboří stropem spolu s obrovskou hromadou cibule a má ohromnou ešrekci (ta cibule pochopitelně, nevím na co jako myslíte).

S velkou ešrekcí přichází také velká zodpovědnost, takže se nedivte, když vaše závislost propukne již v prvních vteřinách, aniž byste třeba jen sáhli na tu cibuli.

Loupat celou nocu cibuli se Shrekem je krása. Nevíte jestli proléváte slzy štěstí nebo cibule ale rozhodně je vám jasné že tohle musíte zažít znovu, znovu a znovu! Neustále dokola chcete se Shrekem loupat nekonečnou horu cibule PROTOŽE O TOM JE ŽIVOT!!!

Povolávejte ho, loupejte s ním cibuli. Poznáte, že Shrek je láska, Shrek je život. Čím více cibule oloupete a slz prolijete tím bude váš život plnější a vy budete spokojenější.

Ale nikdy neloupejte brambory s oslíkem to jako fakt ne. To vás nakonec zabije. Loupání brambort s oslíkem není ani láska ani život a už vůbec to nezpůsobuje závislost.